Magunkról

Áttörés a Nyelvtanulásban!

Nem túlzok, ha azt mondom hogy ez a módszer, amit az angol nyelv elsajátítására használunk rendkívüli hatékony.

A Hollywood Nyelviskola, nem egy trükkös „gyorstanulási módszert” kínál, hanem egy olyan alkalmazott módszert, amit már több mint 15 éve sikeresen használunk és amivel tanulók ezrei sajátították már el az angol nyelvet. Ezzel a módszerrel, hihetetlenül gyorsan tudsz fejlődni.

A MÓDSZER lényege három pontban összefoglalható:

1. az összetett elméleteket részekre bontottuk és az így kapott elemek több egyszerű lépésben elsajátíthatók

2. az ismeretlen szavak jelentésének tisztázása. Ez annyit jelent hogy minden szónak meghatározzuk a pontos jelentését, és hogy  milyen életszituációba használd, hogy úgy fejezd ki magad, ahogy valóban szereted volna, így pofon egyszerű megjegyezni és nem marad meg nem értés vagy dilemma.

3. a módszerünk harmadik fontos pontja a drill-ezés. A drillezés jelentése „ismételve gyakorolni”. Mondatokat, kifejezéseket  gyakorolunk a mindennapi életből, így ezek olyan mértékben rögzülnek hogy nagyon rövid időn belül képes vagy kommunikálni angolul.

Miért lehet ebben bízni? Hol van ebben a logika?

Nagyon egyszerű. Az általunk használt, 100%-os megértésen és rövid, tömör, fókuszált beszéd drilleken (gyakorlatokon) alapuló oktatási módszer nagymértékben gyorsítja és könnyíti meg a haladást.

Ha valaki megértett valamit, azt egyrészt gyorsabban meg tudja jegyezni, másrészt nem fogja elfelejteni és tetszése szerint tudja a későbbiekben saját elképzeléseinek megfelelően variálni. Így egy alaposan megértett és begyakorolt mondat 500 másik hasonló mondat alkotására teszi képessé a tanulót.

Az a megfigyelésem, hogy alaposan, pontosan tanulni gyorsabban lehet, mint felületesen. Ráadásul a felületes, kapkodás egy zűrzavaros zagyvasághoz vezet, melyből a szavak rövid idő alatt el is vesznek. A helyes tanulás rövidebb idő alatt, alaposabb tudást eredményez, melyet nem is lehet olyan gyorsan elfelejteni, tehát tartósabb is.

Küldetésünk:

Tanulóink elérik céljukat, tanulás közben kifejezetten jól érzik magukat, mentesek a hagyományos oktatás ártalmaitól és a tehetség virágzik.

Élvezheted a magántanári rendszer oktatás óriási előnyeit és mégsem kell borsos magántanári árakat fizetned.

Mi itt a Hollywood Nyelviskolába rugalmas időbeosztásban várunk téged:

-a nyitvatartási időben akkor jössz, amikor csak akarsz

- személyre szabott tananyag vár :

-          csak azzal kell foglalkoznod amire neked szükséged van

-          nem kell senkire várnod, és nem kell senki előtt megszólalnod, amíg nem akarsz

-          nem kell attól tartanod hogy lemaradsz, ha hiányzol

-          annyit kérdezel amennyit csak akarsz, soha nem kell attól félned hogy butának vagy lassúnak kell érezned magad

-          saját ritmusodban tanulhatsz

-          lesz módod a beszédet annyit gyakorolni, amennyit csak akarod

-          nem lesznek félmegértéseid, mert a teljes megértésig tudsz tanulni

-          nem lesz szómagolás és unalmas nyelvtani magyarázatok

-          nem lesz házi feladat és otthoni tanulás

-          ingyenes tananyagot biztosítunk

-          és semmi nem lesz abból, amit a hagyományos oktatásban tapasztaltál

Mi itt a Hollywood Nyelviskolában a BME nyelvvizsgára készítünk fel. A BME nyelvvizsgával bátran lehetsz büszke, hiszen magasan fölé emelkedik bármilyen más vizsgának. A BME rövidítése a Budapesti Műszaki Egyetemnek, amelynek a kihelyezett vizsgairodája Zalaegerszegen található.

Miért fontos a nyelvvizsga?

- felvételinél többletpontot ér

- a diploma megszerzésének feltétele

- álláskeresésnél előnyt jelent

- karrierhez elengedhetetlen

- „Tiéd a világ, ha megérted”

Miért a BME nyelvvizsga?
- államilag elismert bizonyítványt ad
- a részvizsgák (szóbeli, írásbeli) külön is letehetők
- általános egynyelvű gazdasági és műszaki szaknyelvi vizsgák egy helyen
- vizsgázóbarát
- az ügyintézés kényelmes (személyesen vagy on-line)

Milyen a BME nyelvvizsga?
- szövegközpontú
- a feladattípusok állandóak
- szótárhasználat engedélyezett
- az értékelés megbízható és kiszámítható