Hogyan válassz nyelviskolát?

Sokféle reklám és ajánlat omlik a tanulni vágyókra és megmondom ősszintén, hogy nem könnyű a választás. Had segítsek neked egy-két hasznos tanáccsal:

1. Menyi fel az internetre és ved szemügyre az iskolákat. Vizsgáld meg őket hogy mit ajánlanak. A mit ajánlanak alatt azt értem hogy mit mondanak állítanak magukról. Mi az amiért neked hasznod származik abból hogy az adott iskolában tanulsz . Itt most nem anyagi haszonról beszélek ,mert egymást túllicitálva kínálnak jobbnál jobb ajánlatokat az iskolák, hanem hogy a befektetett pénzed arányában milyen HASZNÁLHATÓ TUDÁSRA teszel szert.

Mert ugye nem mindegy hogy a végén tényleg tudsz-e angolul beszélni , folyékonyan hibátlanul ,magabiztosan , képes vagy levelezni és megérted amit mondanak neked , ráadásul megvan a nyelvvizsgád avagy csak megvan a nyelvvizsgád. Ugye abban egyetértesz velem hogy nem mindegy hogy valóban szert tettél az áhított angol tudásra vagy csak megvan a vizsga és ezzel letudtuk.

Mert bizony „vissza nyal a fagyi”:), amikor egy komoly pozícióra pályáznál. Valóban igazad van akkor amikor azt mondod hogy: „ Na de hát itt nekem 3 hónap alatt középfokú nyelvvizsgát ígérnek és neked az idő az pénz!”

Teljesen egyet értek veled hiszen egy felgyorsult, türelmetlen világban élünk. De gondoltál már arra hogy egy idegen nyelv elsajátítására idő kell hogy igazán elméítsd. Hiszen a magyar nyelvet sem 3 hónap alatt tanultad meg.

2. Ha már kiválasztottad a számodra megfelelő iskolát hívd fel és győződj meg róla arról hogy amit olvastál az visszaköszön e  a telefon beszélgetésetekbe. Aminek komoly szolgáltatás szaga van annak mindig mindenhol minden kommunikációban vissza kell köszönjön. Mese nincs !!!! (egyébként is Anderssen meghalt, mese nincs!! :))

Rengeteg időt ,pénzt és energiát spórolsz meg magadnak ha ezt megteszed.

3. Amint meggyőzőtél arról hogy valóban komoly szolgáltatással állsz szembe , kérd meg az iskolát hogy engedélyezzen egy próbaórát. Így végkép kiderülhet számodra az igazság.

Mert ha két szűrőn átment akkor egy marára valamire adó iskolának ez okoz gondot hogy élesben is megtapasztald mindazt amit állít magáról. Egyetértesz velem?

4. A próbaóra végén teljesen biztos kell lenned abban hogy a befektetett pénzed jó helyen lesz e. Amint ez bizonyságot nyert ne hezitálj bizalmat szavazni és átadni magad a tudásnak.

Tanulj elkötelezetten híven a célodhoz és meg lesz az eredménye a befektettet munkádnak. Egy befektetés magadban és tanulásban akkor jó ha egy életen át élvezed a hasznát.

„A TUDÁS HATALOM”

Jó döntést kívánok Neked !

Próbaórára jelentkezz nálam az alábbi számon, vagy üzenj ide kattintva és visszahívlak.